Fotobudka na wieczór panieński

Fotobudka na wieczór panieński

fotobudka Kraków na imprezy firmowe 1

Wieczór panieński to spotkanie w gronie bliskich znajomych.

Tradycja nakazuje, by były to wyłącznie kobiety. Organizatorki wieczoru panieńskiego często zachodzą w głowę zastanawiając się jak rozkręcić zabawę na takim spotkaniu.

Atrakcja nie tylko na wesele, ale też na wieczór panieński

Wynajęcie fotobudki na wieczór panieński pomoże rozkręcić atmosferę na początku imprezy. Fotobudka pomoże przełamać lody, dziewczyny chętnie będą robiły sobie zdjęcia. Mając możliwość skorzystania z zabawnych gadżetów, okularów i kapeluszy na pewno poczują bluesa. Podczas takich spotkań fotobudka zawsze jest oblegana już od pierwszej minuty.

Fotobudka – trafiony prezent

Wynajęcie fotobudki w prezencie dla Panny Młodej do doskonały pomysł. Można zrobić tzw. zrzutkę i goście nie będą usieli zastanawiać się nad indywidualnymi prezentami. Odpadają problemy dotyczące tego co wybrać, jaki prezent kupić wypada, czego kupować absolutnie nie wypada, może kolor się nie spodoba albo rozmiar nie będzie pasował. To wszystko będziecie miały z głowy, wynajmując na wieczór panieński fotobudkę jako wspólny prezent. Jeśli fotobudka będzie zamówiona na sam początek wieczoru panieńskiego wówczas pomoże stworzyć dobrą atmosferę na pozostałą część wieczoru. Dziewczyny oglądając wydrukowane przez fotobudkę zdjęcia znajdują dużo łatwiej tematy do rozmowy.
Rzecz jasna podczas wieczoru panieńskiego fotobudka jest obsługiwana wyłącznie przez animatora – kobietę, by nie psuć atmosfery spotkania w damskim gronie.

Po więcej informacji i ofertę wynajmu fotobudki zadzwoń lub napisz na kontakt@otofotobudka.pl