Fotobudka na wesele

Fotobudka główną atrakcją Twojego wesela

fotobudka krakow na wesele 5

Szukając pomysłu na efektowne atrakcje Twojego wesela zapewne rozważałeś wiele możliwości.

Różnego rodzaju pokazy, konkursy. Każdy z nich zapewne znajdzie grono zainteresowanych nimi osób. Ale nic tak doskonale nie angażuje wszystkich gości jak fotobudka.

Fotobudka głównym punktem wesela

…oczywiście zaraz po pierwszym tańcu i torcie weselnym. Fotobudka może stać się jednym z głównych punktów weselnego przyjęcia.

Nasza fotobudka w najniższej cenie w Małopolsce.

Tylko fotobudka angażuje wszystkich gości weselnych. Każdy chętnie uczestniczy w zabawie. Nielimitowana liczba zdjęć, jaką oferuje nasza fotobudka w każdym zamawianym pakiecie sprawia, że fotobudka to atrakcja weselna dostępna dla wszystkich Twoich gości.

Nie jest tak, że bawi się tylko mała grupa a pozostali mogą się jedynie przyglądać.

O nie!  Z fotobudką bawią się wszyscy!

Kkażdy pozuje do zdjęcia z wielkimi okularami na nosie albo trzymając zabawne wąsy na patyku.

Zobacz na zamieszczonych poniżej zdjęciach jak doskonale bawią się z fotobudką goście weselni. Przy fotobudce stale jest kolejka chętnych do zabawnych zdjęć, każdy chce mieć pamiątkę w postaci zdjęcia w gronie najbliższych!

Angażująca i rozweselająca

Fotobudka ma taka moc, ze angażuje do zabawy nawet osoby nieśmiałe, które same nigdy nie zgłosiłyby się do udziału w weselnym konkursie. Robiąc sobie zdjęcia w grupie bliskich pozbywają się nieśmiałości.

Fotobudka wywołuje uśmiech na twarzach gości weselnych. Uśmiech ten zabierają ze sobą na wydrukowanych zdjęciach. Uśmiechem tym dzielą się z przyjaciółmi pokazując im zabawne zdjęcia i opowiadając o tym, jak dobrze się bawili na Twoim weselu.

Pomyśl o tym wybierając atrakcje weselne na Twoje przyjęcie. Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje lub zapytać o dostępność terminu zadzwoń 731 655 737