Fotobudka na Sylwestra

Fotobudka na Sylwestra f na sylwestra

Przyjęcia organizowane z okazji zwyczajowych Andrzejek, Walentynek czy huczny Sylwester
gromadzą zawsze szerokie grono osób. Nie zawsze są to znajomi czy przyjaciele, często to osoby, które spotykają się

po raz pierwszy.

Fotobudka na Sylwestra

Imprezy okolicznościowe sprzyjają nawiązywaniu znajomości. Wspólne zdjęcia z fotobudki upamiętnią doskonale spędzony wieczór podczas zorganizowanej przez Ciebie imprezy. Podczas takich spotkań wszyscy są zazwyczaj doskonale ubrani, kobiety z perfekcyjnym makijażem i najlepszą biżuterią. Zapewne nie oprą się pokusie uwiecznienia tego na zdjęciach z fotobudki. Odbierając wydruki z fotobudki będą z zadowoleniem spoglądać na swoje fotografie.

Zdjęcia z Twoim logo

Spoglądając na zdjęcia każdy zerknie również na logo Twojej firmy, które znajdzie się na każdym wydruku. Na ramkach zaprojektowanych specjalnie na Twoją imprezę umieścimy Twoją nazwę, logo, numer telefonu czy inny krótki napis.

Zdjęcia z fotobudki to doskonały nośnik reklamy dla Twojej firmy. Każda sfotografowana osoba zabierze ze sobą zdjęcia z danymi Twojej firmy. Wspominając doskonałą zabawę każda ze 100 czy 200 osób obecnych na Twoim przyjęciu będzie pokazywała znajomym pamiątkę w postaci zdjęć z fotobudki, na których nadrukowane będzie logo Twojej firmy.

W ten sposób informacja o Twojej firmie trafi do szerokiego grona odbiorców – potencjalnych klientów. Pamiętaj, że marketing szeptany to najlepsza forma reklamy. Mimo rozwoju marketingu, nowych technik i metod budowania wizerunku, nie wynaleziono lepszego sposobu promocji dla firm niż polecanie usług poprzez zadowolonych klientów.

Zadbaj o swoich klientów. Zapewnij gościom najlepszą zabawę pod słońcem wraz z otoFotobudką.

Jeśli chcesz poznać szczegóły wynajmu fotobudki na przyjęcie, które organizujesz napisz na kontakt@otofotobudka.

Podaj termin planowanego wydarzenia, jego charakter oraz planowaną liczbę uczestników. W odpowiedzi otrzymasz skrojoną na miarę ofertę wynajmu fotobudki. Zapraszamy